Telefon kontrol programı

Telefon kontrol programı
Günümüzde çocuklarınızın android cihaz aktivitesini izlemeyi düşünüyorsanız, mobil platformlarda iyi çalışan bir Android ebeveyn kontrol programına ihtiyacınız var. Çocuklar cep telefonlarında (veya tabletlerinde) kasıtlı olarak veya kazayla her türlü yaramazlığı tercih edebilir. Belki de her gün telefonlarının ekrana bakarak çok fazla zaman harcıyorlar veya yaşa uygun olmayan siteleri ve uygulamaları kullanıyorlar olabilirler. Her durumda, iyi bir ebeveyn kontrolü uygulaması, onlara zarar verebilecek her şeye karşı dikkatli olmanıza yardımcı olabilir.

Android ebeveyn kontrolü uygulamaları, çeşitli şekillerde çocuklarınızı kontrollü korumanıza yardımcı olabilir. En yaygın izleme türlerinden bazıları arasında web içeriği filtreleme, uygulama engelleme, zaman yönetimi ve konum izleme gibi bir çok özellik bulunur. Monitor minor web sitemizde bu en iyi özellikler hakkında daha fazla ayrıntıyı sizinle paylaşacağız. Monitor minor Kids Shield Android ebeveyn kontrol programı mobil çözümler ile, çocuğunuzun telefon ve tabletlerindeki etkinliklerini izleyebileceğinizi unutmayın. Bu platformlardaki en büyük endişeniz ise, Monitorminor KidsShield en iyi ebeveyn kontrol yazılımını 24 saat ücretsiz deneyebilirsiniz.

Android Ebeveyn kontrol hizmetlerinin çoğu benzer şekilde çalışır. İstediğiniz her android cihaza bir telefon izleme uygulaması yükleyebilir, ayarları ve kısıtlamaları kontrol paneli ile web masaüstünden veya ebeveyn odaklı mobil telefondan yönetirsiniz. Herhangi bir cihazda yaptığınız değişiklikler anında kullanıma hazırdır.