Telefon Görüşmelerini ve Mesajları İzleyin

Monitor minor & Kids Shield, çocuklarınızın kiminle konuştuğunu, arama kayıtlarını veya mesajları izlemenizi sağlar.

Arama Kaydı

Çağrı kayıtlarını Görüntüle
Her aramanın tarih, saat ve arama süresi ile birlikte gelen, giden ve cevapsız arama günlüklerine erişin.

Mesaj Görüntüle

Sms Mesajlarını Görüntüle
Tarih, saat ve iletişim bilgileriyle birlikte izlenen cep telefonunda gönderilen ve alınan tüm sms metin mesajlarını okuyun.

Telefon Rehberi

Rehber Listesi Kişileri
Belirli arayanlar hakkında bilgi alın ve çocuklarınızı kimliği belirli ve belirsiz kişiler veya zorbalar tarafından iletişim kurmasını önleyin.

Anlık Mesajlaşma Sohbetlerine ve Multimedyaya Erişim

Monitor minor, çocuklarınızın sosyal medyasını izlemenin önemini bilir ve bu nedenle, en kapsamlı anlık mesajlaşma izleme özelliklerinden birine sahiptir. Kids Shield ile anlık mesajları okuyabilir ve hatta bir çok sosyal medya uygulamalarının fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

WhatsApp Takip

Tüm WhatsApp sohbetlerine, arama günlüklerine ve fotoğraflara erişin. WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype vb tüm sosyal medya uygulamalarını takip edin.

Instagram Takip

Tüm Instagram sohbetlerine, arama günlüklerine ve fotoğraflara erişin. WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype vb tüm sosyal medya uygulamalarını takip edin.

Facebook takip

Tüm Facebook sohbetlerine, arama günlüklerine ve fotoğraflara erişin. WhatsApp, Facebook, Instagram, Skype vb tüm sosyal medya uygulamalarını takip edin.

GPS Konumunu İzle

Arkadaşlarınızla dışarıdayken çocuklarınızın konumunu gerçek zamanlı olarak izleyin veya çalışanlarınızın iş saatlerini nasıl geçirmeyi sevdiklerini öğrenin. Monitor minor & Kids Shield, yüzde 100’e yakın doğru sonuçlarla hızlı izleme sunar.

Mevcut Konum

Monitor minor Kids Shield’nin doğru mevcut konum takibi ile belirli bir noktada nerede olduklarını sürekli kontrol edin.

Konum Geçmişi

Mevcut konum ayrıntılarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Konum geçmişi günlükleriyle her küçük hareketleri inceleyin.

Konumları İzle

Belirli Konumları İzleme, Her hareketle meşgul olmak istemiyor musun? Monitor minor Kids Shield ile belirli konumları izleyin.

E-postaları Okuyun ve Çevrimiçi Etkinlikleri İzleyin

Monitor minor Kids Shield, çocuklarınızın ve çalışanlarınızın çevrimiçi alışkanlıklarını takip etmenizi kolaylaştırır. Gönderilen veya alınan e-postaları okuyun ve hatta tüm tarama geçmişini ve hatta tamamen gizli bir modda kontrol edin.

Mail İzle

Gönderilen Ve Alınan E-Postalar
Hedef cihazdaki varsayılan posta kutusundan alınan veya gönderilen tüm e-postaları okuyun.

Gmail Uygulama İzle

Gmail Uygulama E-Postaları, E-postalara ait tüm Android’de Gmail Uygulamasından erişin.

Web Geçmişi

Tarama Geçmişini İzleyin, Ziyaret edilen web siteleri ve bunların sıklıkları gibi tüm tarama geçmişi ayrıntılarını da izleyin.

Telefon Görüşmelerini ve Çevresini Kaydedin / Fotoğrafları Görüntüleyin

Monitor minor & Kids Shield’in güçlü izleme özelliği, tüm gelen ve giden aramaları ve ayrıca telefonun çevresini canlı olarak dinlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Ayrıca fotoğraf galerisini görüntüleyebilirsiniz.

Arama Kaydı

Telefon Görüşmelerini Kaydedin ve Dinleyin. İzlenen cihazdan telefon görüşmelerini kaydedin ve indirin ve istediğiniz zaman dinleyin.

Ortam Kaydı

Telefon Çevresini Kaydedin ve Dinleyin. Hedef cihazdaki mikrofona erişerek kontrol paneliniz ile telefonun çevresini kaydedin.

Fotoğrafları Görüntüle

İzlenen cihazın hem dahili hem de harici SD’sinde kayıtlı tüm fotoğraflara erişin ve indirin.

Hedef Telefonu / Tableti Uzaktan Kontrol Edin

Monitor minor & Kids Shield, uzaktan cihaz izleme özelliği ile akıllı telefon izleme oyununda nasıl bir adım önde olunacağını biliyor. Monitorminor & KidsShield ile yalnızca bugüne kadar var olan en iyi casus uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Uygulamalar

Yüklü Uygulamalar Listesini Görüntüleyin. İzlenen kişinin uygulama tercihlerine bir göz atmak için yüklü uygulamalar listesini görüntüleyin.

Uygulama Engelleme

Çocuklarınız için uygun olmayan uygulamaları durdurun ve Kids Shield & Monitor minor kontrol paneli web hesabınızda tek bir işlem uygulamaları engelleyin / engellerini kaldırın.

Canlı Ekran Görüntüleri

Canlı ekran görüntüsü özelliği ile çocuklarınızın cep telefonu yada tablet aktiviteleriyle kendinizi çocuklarınıza daha yakından ve kişisel yaklaşın.

Keylogger

Keylogger ile Tüm yazışmaları, WhatsApp, Facebook, Skype, Viber ve Facebook Messenger’dan Tuş Vuruşlarını izleyin.

Kontrol Paneli

Monitorminor & KidsShield Kontrol Paneli ile takip edilen cihazda gerçekleşen tüm etkinlikleri görüntüleyin ve etkinlikleri izleyin.

Gizli

Monitor minor & Kids Shield uygulaması tamamen gizli ve görünmez çalışmaktadır.